На крок ближче до ребрендингу. Акціонери Альфа-Банку Україна затвердили зміну назви

18 серпня, 10:37
Альфа-Банк змінює назву (Фото:Альфа-Банк Україна)

Альфа-Банк змінює назву (Фото:Альфа-Банк Україна)

Акціонери Альфа-Банку Україна затвердили нову назву фінустанови.

Збори акціонерів Альфа-Банку Україна, які відбулися 12 серпня, схвалили перейменування фінустанови на Сенс Банк, пише Інтерфакс-Україна з посиланням на банк.

Рішення про зміну найменування банку на нове буде оприлюднено наступного тижня.

Відео дня

"Останні два роки наш пріоритет - розвиток цифрового банку Sense SuperApp . Наш банк завжди був технологічним. Цю особливість тепер відбито і в назві», — наведено слова голови правління банку Алли Комісаренко.

У банку зазначили, що проведені збори є одним із ключових етапів юридичних процедур зі зміни назви. Наступним кроком стане реєстрація нового статуту.

Про те, що Альфа-Банк Україна вирішила відмовитися від бренду Альфа та продовжити роботу під новим брендом стало відомо на початку червня.

"Через кілька днів після початку війни правління прийняло рішення відмовитися від бренду Альфа-Банк. Банк не хоче мати нічого спільного з країною-агресором навіть на рівні асоціацій та бренду, який працює в Росії», — зазначив тоді в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна Симеон Дянков, якому в середині квітня за погодженням з Нацбанком було передано право голосу за мажоритарним пакетом. акцій банку.

У липні стало відомо, що новою назвою фінустанови буде Сенс Банк.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X