Уряд виділив 500 мільйонів гривень на фінансування ПТУ

5 лютого 2016, 01:32
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
За пропозицією Міністерства фінансів України, Кабінет міністрів ухвалив рішення виділити з державного бюджету суму в 500 мільйонів гривень обласним бюджетам для фінансування діяльності професійно-технічних училищ (ПТУ)

Як повідомляє прес-служба Мінфіну, гроші будуть розподілятися між містами обласного значення, де існує обмеженість ресурсу.

"Прийняття даної постанови дозволить допомогти місцевим бюджетам, які поки що не в змозі забезпечити власне фінансування закладів професійно-технічної освіти, та забезпечити належне фінансування та функціонування ПТУ", - повідомили в Мінфіні.

Відео дня

Нагадаємо, Верховна Рада у четвер, 4 лютого, скасувала передачу фінансування професійно-технічних навчальних закладів виключно з місцевих бюджетів.

Таким чином, Верховна Рада унормувала питання розподілу повноважень при фінансуванні закладів профтехосвіти між обласними бюджетами та бюджетами обласних центрів.

Згідно закону передбачається, що їх будуть фінансувати за рахунок коштів обласного бюджету та бюджету обласних центрів, а також за рахунок освітніх субвенцій з державного бюджету.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X