Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Уряд виділив 500 мільйонів гривень на фінансування ПТУ

5 лютого 2016, 01:32
244
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Уряд повідомляє, що вирішив проблему з ПТУ

За пропозицією Міністерства фінансів України, Кабінет міністрів ухвалив рішення виділити з державного бюджету суму в 500 мільйонів гривень обласним бюджетам для фінансування діяльності професійно-технічних училищ (ПТУ)

Як повідомляє прес-служба Мінфіну, гроші будуть розподілятися між містами обласного значення, де існує обмеженість ресурсу.

"Прийняття даної постанови дозволить допомогти місцевим бюджетам, які поки що не в змозі забезпечити власне фінансування закладів професійно-технічної освіти, та забезпечити належне фінансування та функціонування ПТУ", - повідомили в Мінфіні.

Нагадаємо, Верховна Рада у четвер, 4 лютого, скасувала передачу фінансування професійно-технічних навчальних закладів виключно з місцевих бюджетів.

Таким чином, Верховна Рада унормувала питання розподілу повноважень при фінансуванні закладів профтехосвіти між обласними бюджетами та бюджетами обласних центрів.

Згідно закону передбачається, що їх будуть фінансувати за рахунок коштів обласного бюджету та бюджету обласних центрів, а також за рахунок освітніх субвенцій з державного бюджету.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися