Уряд РФ прийняв рішення скоротити бюджетні витрати на 10% - Reuters

12 січня 2016, 00:47
Російське видання РБК, посилаючись на дані Reuters, повідомляє, що на нараді прем'єр-міністра Дмитра Медведєва з членами уряду, яке відбулося в кінці грудня, було прийнято рішення про скорочення бюджетних витрат


Скорочення не стосуватиметься публічно-нормативних зобов'язань, військових відомств і зарплат бюджетників.

За словами чиновників, які брали участь у засіданні, свої пропозиції щодо скорочення бюджетних витрат відомства повинні надати прем'єр-міністрові до 15 січня.

Відео дня

Якщо пропозиції про скорочення видатків не будуть надані, то Міністерство фінансів РФ примусово відкличе 10% лімітів.

"Після чого почнеться процедура підготовки змін до закону про бюджет-2016, тому що асигнування можна зменшити тільки законом", - заявив джерело Reuters в уряді.

Нещодавно також аналітики Reuters спрогнозували, що російська скарбниця спорожніє до кінця 2016 року при збереженні цін на нафту на рівні $30 за барель і нижче.

Раніше повідомлялося, що економісти, опитані Bloomberg, вважають, що російська економіка опиниться серед найгірших у 2016 році. Згідно з прогнозом, економіка РФ скоротиться на 0,5%.

11 грудня керівництво Центробанку РФ вперше оприлюднило точні параметри шокового сценарію розвитку російської економіки. За словами глави ЦБ РФ Ельвіри Набіулліної, актуальність такого сценарію останнім часом суттєво зросла.

Показати ще новини
Радіо NV
X