Ризик-менеджментом в Нацбанку буде займатися громадянин Німеччини

0 коментувати
Перший іноземець в штаті Нацбанку буде відповідати за ризик-менеджмент

Перший іноземець в штаті Нацбанку буде відповідати за ризик-менеджмент

Національний банк України найме іноземного експерта, який опікуватиметься стратегією та тактикою управління ризиками. Про це повідомив НВ директор Департаменту персоналу Національного банку Роман Борисенко

“Приймаємо іноземця у штат НБУ. В напрямок ризик-менеджменту приходить доктор Аксель Штефан Сауер з Німеччини”, – заявив Борисенко.

За його інформацією, оплачувати основну частину заробітної плати будуть міжнародні фінансові донори. “На жаль, поки іноземцю ми не можемо пропонувати зарплату, яка б відповідала європейським очікуванням. Але, на щастя, є іноземні організації, які готові винаймати житло і оплачувати основну частину його компенсаційного пакету [+/- 70%]”, – пояснює Роман Борисенко.

Займатися питанням надання громадянства заради одного спеціаліста, якого винаймають на 1-2 роки, в НБУ не бажають. Тож він буде працювати на підставі індивідуальної трудової угоди як головний фахівець, а не держслужбовець.

Аксель Штефан Сауер розпочне роботу у середині вересня цього року. Наразі він проходить передбачену законом процедуру найму, і очікує на дозвільні документи. У напрямку ризик-менеджменту іноземець виконуватиме роль консультанта по окремих вузькопрофільних питаннях.

Аксель Штефан Сауер, має більше 20 років досвіду роботи у фінансових інститутах, 12 із яких – у банківському секторі. Відповідав за фінансування банківського ринку та інвестиції, казначейство, блок ризиків, портфельний менеджмент, корпоративне управління, стратегічне планування. З 1989 - 2001 рр. працював у Credit Suisse і CSFB, DZ Bank (Німеччина), в 2001-2002 – в Асоціації державних банків (Німеччина). З 2009 р – сертифікований консультант з антикризового менеджменту при ЄБРР. 2009-2012 – радник голови центробанку Кувейту. З 2012 – консультант по локальному фінансуванню і ринків капіталу ЄБРР.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: