UniCredit зарезервував 1,3 млрд євро на можливі втрати у Росії

5 травня, 17:39
UniCredit зарезервував понад мільярд євро на випадок втрат у Росії (Фото:UniCredit)

UniCredit зарезервував понад мільярд євро на випадок втрат у Росії (Фото:UniCredit)

Італійська UniCredit зарезервувала понад мільярд євро на випадок можливих втрат у РФ.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Італійська банківська група UniCredit створила резерв у розмірі 1,3 млрд євро на випадок можливих втрат у Росії, пише Financial Times із посиланням на звіт групи за перший квартал 2022 року.

Відео дня

Чистий збиток банку в Росії за підсумками кварталу склав 915 млн євро проти 44 млн євро прибутку в попередньому кварталі. Виторг російського бізнесу UniCredit склав 230 млн євро.

У квітні UniCredit відклала публікацію своїх квартальних доходів на тиждень, щоб управляти своїм ризиком у Росії. У гіршому випадку італійський кредитор попередив, що може зіткнутися зі збитками у розмірі 5,3 млрд євро, якщо весь його російський бізнес буде знищено.

Минулого місяця в UniCredit заявили, що шукають способи залишити російський ринок, але це рішення може тривати час. Також у банку додали, що вихід із Росії "не може і не повинен" здійснюватися відразу, а остаточне рішення ще не прийнято.

Раніше повідомлялося, що французька Société Générale йде з російського ринку, продавши свої активи компанії російського олігарха Володимира Потаніна.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X