Укрзалізниця вводить послугу "квитки першої хвилини" на поїзди сполученням Київ-Прага

25 червня 2017, 14:42
Перші залізничні квитки до Чехії можна буде купити зі знижкою до 1000 грн

Про це повідомив керівник Укрзалізниці Войцех Балчун на своїй сторінці в Facebook.

Перші три квитки в кожному продажі, що відкривається на сполученні Київ - Прага - Київ, будуть продаватися зі значним дисконтом.

Відео дня

"За угодою між ВАТ Укрзалізниця та АТ Чеські залізниці встановлені спеціальні тарифні умови і умови реалізації проїзних документів на окремо виділені 3 місця для проїзду сполученням Київ - Прага - Київ", - написав керівник УЗ.

Зазначається, що така поїздка зі знижками може бути оформлена тільки від/до станцій Київ і Львів до/від станцій Чехії (Словаччина - тільки транзитом). Купити квитки в Чехію або з Чехії в Україну за дисконтом можна як "туди і назад", так і тільки в одному напрямку "туди" або "назад".

У повідомленні наголошується, що спеціальні тарифні умови не комбінуються з іншими пропозиціями, зокрема й з дитячими квитками. Квитки за дисконтом не можна повернути, обміняти і переоформити.

"Порівняйте переваги дисконту: вартість проїзду станом на 22 червня за дисконтною програмою в сполученні Київ - Прага - 1891,70 гривні (64,0 євро) Львів - Прага - 1513,95 гривні (51,0 євро). Квитки за звичайним тарифом на цю ж дату для міжнародного сполучення Київ - Прага - 2868,05 гривні (98,6 євро) Львів - Прага - 2403,12 гривні (82,6 євро) ", - йдеться в повідомленні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X