Укрзалізниця погасила першу частину єврооблігацій часів Януковича

14 березня 2019, 14:06

Укрзалізниця погасила єврооблігації на $150 млн

Укрзалізниця за підтримки Кабінету міністрів своєчасно та в повному обсязі погасила першу частину єврооблігацій на $150 млн та виплатила черговий купонний дохід за ними. Про це повідомив голова правління компанії Євген Кравцов.

Відео дня

Він також додав, що кредитні ресурси для рефінансування заборгованості були залучені з внутрішнього ринку. Зокрема, їх надали Ощадбанк та Державне агентство інфраструктурних проектів України (Укрінфрапроект). "Запозичення були здійснені в національній та іноземній валюті, завдяки чому були погашені валютні зобов’язання. Це додатково знизило потенційні ризики отримання збитків від курсових різниць", – зауважив керівник компанії.

В травні 2013 року Укрзалізниця розмістила дебютний випуск єврооблігацій на $500 млн. Єврооблігації Укрзалізниці, разом із цінними паперами Ощадбанку й Укрексімбанку, були включені в периметр реструктуризації зовнішнього суверенного та гарантованого державою боргу, ініційованої Мінфіном України після затвердження МВФ нової чотирирічної програми розширеного фінансування EFF для України на $17,5 млрд. Графік погашення основної суми позики припадає на 2019-2021 роки: 60% мають бути оплачені у 2019 році, 20% - у 2020 році та 20% - у 2021 році.

Раніше повідомлялося, що Україна розміщує єврооблігації на $350 млн з терміном обігу до листопада 2028 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X