Укрсоцбанк зібрався судитися із НБУ через багатомільйонний штраф

3 грудня 2018, 14:11

Укрсоцбанк категорично не згоден із звинуваченнями у веденні ризикової діяльності та оскаржуватиме рішення Національного банку України (НБУ) в судових інстанціях.

Про це повідомили у прес-службі банку.

"У зв'язку з тим, що Національний банк України під час ухвалення рішення за результатами перевірки не взяв до уваги пояснення та заперечення банку, банк буде оскаржувати рішення регулятора в судових інстанціях", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Також в банку стверджують, що всі зазначені випадки ризикованих операцій були виявлені банком самостійно задовго до перевірки Нацбанку, і в більшості з них клієнтам було відмовлено в обслуговуванні відповідно до статті 10 Закону України Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НБУ наклав на Укрсоцбанк штраф в розмірі 30,4 млн грн за проведення фінансових операцій з видачі готівкових коштів в сумі понад 1 млрд грн на підставі документів з ознаками фіктивності або взагалі без будь-яких підтверджуючих документів.


Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року за розміром активів Укрсоцбанк займав 7-е місце (58,3 млрд грн) серед 84 фінустанов, що працюють в країні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X