Укрпошта отримала ліцензію на грошові перекази

18 квітня 2018, 15:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Національний банк України (НБУ) надав Укрпошті ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

Про це повідомили у прес-службі регулятора.

Крім того, НБУ зареєстрував договори про участь Укрпошти в міжнародних платіжних системах VISA і MasterCard, а також почав процедуру вступу компанії в Національну платіжну систему Український платіжний простір.

Відео дня

Тепер Укрпошта зможе здійснювати обслуговування клієнтів з використанням платіжних карток, відзначає регулятор. Це створить нові можливості для доступу до фінансових послуг населення в сільській місцевості та віддалених районах України, сприятиме збільшенню рівня безготівкових розрахунків у країні і підвищенню якості на ринку платіжних послуг.

На сьогоднішній день ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків має 61 небанківська фінансова установа, а тепер і національний оператор поштового зв'язку Укрпошта.

Нагадаємо, що восени минулого року Укрпошта повідомила, що розглядає три сценарії розвитку фінансових послуг - або самостійно, або шляхом покупки банку, або співпраці з іншими фінустановами. Також в Укрпошті додали, що компанія вже веде переговори з деякими банками з метою стратегічного партнерства.

При цьому, НБУ заявили, що не підтримують покупку Укрпоштою банку.

У Міністерстві фінансів України пізніше заявили про готовність підтримати стратегічне партнерство Укрпошти з держбанками, однак, як і НБУ, виступили проти покупки поштовим оператором банку.

У лютому цього року керівництво Укрпошти та Першого українського міжнародного банку (ПУМБ) Ріната Ахметова домовилися про надання фінансових послуг для клієнтів банку через систему поштового оператора.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напрямку компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність.

Мережа компанії складається з 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X