Укрінбанк за ніч "переїхав" в Луганську область

15 липня 2016, 14:25
13 липня в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань приватним нотаріусом були внесені зміни до відомостей про юридичну особу ПАТ Укрінбанк

Було змінено повне та скорочене найменування, місцезнаходження та відомості про керівника юридичної особи. Про це йдеться в повідомленні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) пише FinClub.

Відео дня

Отже, новою назвою банку є ПАТ Укрінком, а адресою місцезнаходження – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, д 3-А. Головою правління юрособи від 13 липня 2016 року значиться Алла Миколаївна Ільюченко. Кінцевим бенефіціарним власником є Володимир Олександрович Клименко, в минулому - голова наглядової ради, один з акціонерів ПАТ Укрінбанк.

Фонд зазначає, що вже зараз невстановлені особи почали чинити тиск і намагаються заволодіти активами банку і перевести їх на третю компанію. Зокрема, мова йде і про рахунки великих вкладників банку. При цьому, не здійснюються спроби відновити банківську ліцензію НБУ. Незважаючи на це, є всі підстави стверджувати, що нові керівники ПАТ Укрінком не зацікавлені у відновленні роботи банку та задоволення вимог його кредиторів. Натомість, перереєстрація юрособи дозволить великим позичальникам, серед яких чимало афілійованих з акціонерами банку осіб, уникнути погашення своїх кредитів.

Отже, Фонд гарантування вкладів закликає вкладників і кредиторів ПАТ Укрінбанк бути пильними і повідомляти про всі протиправні дії в правоохоронні органи.

Фонд гарантування оскаржує всі вищенаведені протиправні дії. Однак нині існує загроза заволодіння третіми особами активами банку.

Як повідомлялося, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб було подано касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 13 липня про скасування ліквідації Укрінбанку. Скаргу було залишено без задоволення.

Нагадаємо, 25 грудня минулого року Національний банк України протнес банк Укрінбанк до категорії неплатоспроможних.

Показати ще новини
Радіо NV
X