Укрінбанк за ніч "переїхав" в Луганську область

15 липня 2016, 14:25
846
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: unian.net

Новою назвою банку є ПАТ Укрінком, а адресою місцезнаходження – Луганська область

13 липня в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань приватним нотаріусом були внесені зміни до відомостей про юридичну особу ПАТ Укрінбанк

Було змінено повне та скорочене найменування, місцезнаходження та відомості про керівника юридичної особи. Про це йдеться в повідомленні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) пише FinClub.

Отже, новою назвою банку є ПАТ Укрінком, а адресою місцезнаходження – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, д 3-А. Головою правління юрособи від 13 липня 2016 року значиться Алла Миколаївна Ільюченко. Кінцевим бенефіціарним власником є Володимир Олександрович Клименко, в минулому - голова наглядової ради, один з акціонерів ПАТ Укрінбанк.

Фонд зазначає, що вже зараз невстановлені особи почали чинити тиск і намагаються заволодіти активами банку і перевести їх на третю компанію. Зокрема, мова йде і про рахунки великих вкладників банку. При цьому, не здійснюються спроби відновити банківську ліцензію НБУ. Незважаючи на це, є всі підстави стверджувати, що нові керівники ПАТ Укрінком не зацікавлені у відновленні роботи банку та задоволення вимог його кредиторів. Натомість, перереєстрація юрособи дозволить великим позичальникам, серед яких чимало афілійованих з акціонерами банку осіб, уникнути погашення своїх кредитів.

Отже, Фонд гарантування вкладів закликає вкладників і кредиторів ПАТ Укрінбанк бути пильними і повідомляти про всі протиправні дії в правоохоронні органи.

Фонд гарантування оскаржує всі вищенаведені протиправні дії. Однак нині існує загроза заволодіння третіми особами активами банку.

Як повідомлялося, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб було подано касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 13 липня про скасування ліквідації Укрінбанку. Скаргу було залишено без задоволення.

Нагадаємо, 25 грудня минулого року Національний банк України протнес банк Укрінбанк до категорії неплатоспроможних.

Вибір редакції

Культура

Вчора, 08:15

article_img
Розчарування й несподівані нагороди. Продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про підсумки Берлінале-2019
Лонгріди

Вчора, 23:01

article_img
Кларнет Юргена
Інновації

Вчора, 20:00

article_img
Раптово. Технологія блокчейн виявилася вразливою для хакерів

Головне

Компанії/Ринки

Вчора, 14:55

article_img
Шахрайство. У чому звинувачують українські облгази, та як цьому протидіяти
Фінанси

Вчора, 15:54

article_img
Британія відбирає гроші сумнівного походження у сина екс-прем'єра Молдови
Футбол

Вчора, 23:53

article_img
Ліверпуль - Баварія. Події по хвилинах матчу Ліги чемпіонів