Укргазбанк отримав €50 млн на кредити малому і середньому бізнесу

16 листопада 2017, 15:35
Укргазбанк підписав угоду з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) і Європейським інвестиційним фондом (ЕІФ) про надання €50 млн гарантій для підтримки кредитування українських підприємців малого та середнього бізнесу

Про це повідомляє Укрінформ.

Гарантії дозволять Укргазбанку спростити доступ підприємців до фінансування.

"Завдяки тому, що ЄІБ може частково брати на себе ризики, ми можемо значно пом'якшити вимоги до забезпечення фінансування таких проектів", - зазначив глава правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

Відео дня

Фінансування планується направити на підтримку проектів енергоефективності, відновлюваної енергетики та соціально-економічної інфраструктури.

Гарантія частково покриватиме збитки Укргазбанку за невиконаними своєчасно зобов'язаннями щодо сплати основного боргу і відсотків по кожному кредиту.

Зокрема, гарантія від ЄІБ складе не більше 70% від заборгованості по кожному кредиту, але в межах максимальної суми покриття (25% від гарантованих сум всіх кредитів, включених в гарантований портфель).

На початку листопада повідомлялося про те, що українські банки активізували видачу кредитів.

На думку НБУ, відновлення корпоративного кредитування буде відбуватися повільно. Основний потенціал нового кредитування - в сегменті середнього бізнесу.

Показати ще новини
Радіо NV
X