Укргазбанк надав тендерних гарантій на 1,3 млн дол. США для компаній-нерезидентів

30 січня 2019, 14:09
Новини компаній
Державний Укргазбанк надав гарантій на суму 1,3 млн дол (Фото:служба Укргазбанку)

Державний Укргазбанк надав гарантій на суму 1,3 млн дол (Фото:служба Укргазбанку)

Державний Укргазбанк надав гарантій на суму 1,3 млн дол. США для компаній - нерезидентів для участі у тендерних торгах на території України завдяки співпраці з провідними іноземними банками. Зокрема, партнерами банку вже стали провідні іноземні банки з Китаю, Туреччини та Європи.

Відео дня

Сьогодні згідно з українським законодавством компанії-нерезиденти можуть брати участь у тендерних закупівлях на території України лише шляхом надання гарантій від українського або першокласного іноземного банку. Віднині таке зобов’язання бере на себе Укргазбанк завдяки розширенню міжнародної співпраці з провідними іноземними банками. Така взаємодія дозволяє Укргазбанку надавати гарантії на користь будь-якого організатора закупки з державного або комерційного сегменту.

Для Укргазбанку це зобов’язання є низько-ризиковою операцією. Термін виконання – 3-4 дні. А конкурентоспроможні умови з одного боку заохочують нерезидентів до участі у державних тендерних торгах на території України, з іншого – підвищують якість самих тендерів та знижують їх вартість.

Показати ще новини
Радіо NV
X