Укрексімбанк розмістив кредитні ноти на 4 млрд грн

28 лютого 2018, 16:52

Укрексімбанк розмістив трирічні кредитні ноти (loan participation notes) на понад 4 млрд грн зі ставкою 16,5% річних.

Про це повідомляє система Bloomberg, передає Інтерфакс-Україна.

Папери розміщені за ціною 100% номіналу. Розрахунковий курс в рамках розміщення зафіксований на рівні 27 грн/$. Обсяг випуску склав $150 млн.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що у середині лютого 2018 року Укрексімбанк оприлюднив серед інвесторів попередній проспект емісії гривневих єврооблігацій.

У документі говориться, що цінні папери випускаються у формі кредитних нот (loan participation notes, LPN). Їх безпосереднім емітентом виступить спеціально створена компанія (SPV) Укрексімбанку - Biz Finance PLC (Великобританія).

LPN будуть випускатися в гривні, водночас виплати процентного доходу та погашення будуть здійснюватися в доларах за чинним на момент платежу курсом Національного банку України (НБУ).

Передбачається, що ноти будуть емітовані за правилом Reg S (для неамериканських інвесторів - ред.) з терміном обігу до п'яти років.

Нагадаємо, що у 2011 році, Укрексімбанк уже випускав подібні цінні папери на суму еквівалентну $300 млн. Кредитні ноти були погашені у лютому 2014 року, відповідно до встановленого терміну обігу. Ставка купона з цінних паперів була встановлена ​​на рівні 11% річних.

В даний час в обігу знаходяться реструктуризовані в 2015 році три випуски кредитних нот Укрексімбанку з термінами погашення в 2022, 2023 і 2024 роках.

.

Показати ще новини
Радіо NV
X