Укрексімбанк розмістить облігації під вдвічі вищу ставку, ніж Україна - ЗМІ

27 лютого 2018, 14:13
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Орієнтир прибутковості 3-річних гривневих єврооблігацій державного Укрексімбанку становить 16-16,5% річних.

Про це повідомило джерело у банківських колах, передає Інтерфакс-Україна.

За даними співрозмовника, розрахунковий курс під час розміщення зафіксований на рівні 27 грн/$.

Відео дня

Відзначається, що роад-шоу випуску проходило у ряді європейських країн з 20 лютого 2018 року. Обсяг випуску у даний час ще не визначений. Закриття книги заявок очікується у вівторок, 27 лютого.

Лід-менеджерами виступають Citigroup Global Markets Limited і JP Morgan Securities plc (обидва - Велика Британія).

Додамо, що міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings присвоїло очікуваному випуску гривневих єврооблігацій Укрексімбанку довгостроковий попередній рейтинг В- (спекулятивний) і рейтинг відновлення активів RR4 (Середні перспективи повернення інвестіцій при дефолті 31-50%).

Раніше повідомлялося, що Україна у вереснs розмістила єврооблігації на $ 3 млрд під 7,375% річних з 15-річним терміном погашення.

Нагадаємо, Укрексімбанк у середині лютого 2018 року оприлюднив серед інвесторів попередній проспект емісії гривневих єврооблігацій.

У документі говориться, що цінні папери випускаються у формі кредитних нот (loan participation notes, LPN). Їх безпосереднім емітентом виступить спеціально створена компанія (SPV) Укрексімбанку - Biz Finance PLC (Великобританія).

LPN будуть випускатися у гривні, в той же час виплати процентного доходу та погашення будуть здійснюватися у доларах за чинним на момент платежу курсом Національного банку України (НБУ).

Передбачається, що ноти будуть емітовані за правилом Reg S (для неамериканських інвесторів - ред) з терміном обігу до п'яти років.

Нагадаємо, що у 2011 році, Укрексімбанк уже випускав подібні цінні папери, на суму еквівалентну $300 млн. Кредитні ноти були погашені у лютому 2014 року, в відповідно до встановленого терміну обігу. Ставка купона з цінних паперів була встановлена ​​на рівні 11% річних.

В даний час в обігу знаходяться реструктуризовані в 2015 році три випуски кредитних нот Укрексімбанку з термінами погашення в 2022, 2023 і 2024 роках.

Крім того, у лютому стало відомо, що Укрексімбанк став одним з найбільших покупців облігацій внутрішньої державної позики.


Укрексімбанк заснований у 1992 році. Його власником є держава.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X