Українцям спростили ввезення готівкової валюти з-за кордону

13 грудня 2017, 19:08
225
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Українцям спростили ввезення готівкової валюти з-за кордону - фото

Фото: Нацбанк via Flickr

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну

Національний банк України (НБУ) спростив порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі.Також регулятор вніс зміни щодо порядку її вивезення

Відповідні зміни набувають чинності з 14 грудня, повідомила прес-служба регулятора.

"Українці зможуть ввозити таку суму без підтвердних документів, тобто лише за умови її письмового декларування митному органу в повному обсязі", - йдеться в повідомленні НБУ.

До сьогодні фізичні особи-українці могли ввозити в Україну готівку в еквіваленті понад €10 тис. за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі. При цьому потрібно було надавати документи, що підтверджують зняття готівки з рахунків у фінансових установах, і квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цією готівкою.

Водночас НБУ уточнив, що вивезення за межі України фізособами-резидентами готівки в сумі понад €10 тис. євро в еквіваленті здійснюється "за наявності документів, що підтверджують зняття ними готівки з власних рахунків у банках, і квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цією готівкою (у разі здійснення такої операції)".

Як повідомлялося, також НБУ зберіг вимогу до обов’язкового продажу валютних надходжень в Україну на користь юридичних осіб на рівні 50%, до якого її було знижено у квітні цього року.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів
thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua