Українці збільшили темпи виведення валюти за кордон

3 квітня 2018, 09:23

Національний банк України (НБУ) за підсумками трьох місяців (січень-березень) 2018 року видав 290 електронних індивідуальних валютних ліцензій.

Про це FinClub повідомили в НБУ.

Сума операцій за 282 з них становила $6,5 млн.

Спостерігається зростання попиту з боку клієнтів українських банків на цю послугу порівняно з другою половиною 2017 року, коли НБУ почав видавати такі ліцензії.

Відео дня

"З 3 липня 2017 року і станом на кінець 2017 року було видано 402 електронних індивідуальних ліцензії. Операції були проведені по 368 з них на суму майже 9 млн доларів в еквіваленті", - йдеться в повідомленні Нацбанку.

Нацбанк влітку 2017 року полегшив українцям виведення валюти за кордон. НБУ почав видавати електронні індивідуальні валютні ліцензії фізособам, крім підприємців, на перерахування іноземної валюти за кордон для здійснення окремих операцій.

Ліцензія дозволяє проведення трьох видів валютних операцій: інвестиції за кордон, розміщення коштів на власних рахунках за межами України, виконання зобов'язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

На підставі такої ліцензії фізособа, зокрема, може протягом одного календарного року перерахувати через уповноважений банк іноземну валюту за кордон на загальну суму в еквіваленті до $50 тис.

Першими щасливцями стали українці, які купили за кордоном нерухомість, цінні папери і поповнили рахунки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X