Українську компанію звинуватили в маніпуляціях на фондовому ринку США

13 березня 2017, 16:36
Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) висунула звинувачення в маніпулюванні ринком брокерській фірмі Avalon FA LTD, що працює в Україні

Про це йдеться в повідомленні SEC, передає Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що протягом п'яти років фірмою були здійснені "сотні тисяч" дій з маніпулювання цінами на фондовому ринку США.

Відео дня

Avalon, як стверджується, заробила понад $21 млн за рахунок використання схеми (так званого layering), коли заявки на купівлю та продаж виставляються, а потім відразу скасовуються, щоб стимулювати інших учасників торгів купувати і продавати папери з "штучними" цінами. При цьому фірма рекламувала себе потенційним клієнтам в якості майданчика для таких операцій.

Крім того, Avalon отримала $7 млн у вигляді незаконного прибутку, ведучи купівлю-продаж акцій американських компаній з втратами, щоб маніпулювати цінами відповідних опціонів, з якими вона також здійснювала операції.

Avalon, згідно з позовом, залучала до своїх операціями трейдерів у Східній Європі та Азії.

SEC пред'явила претензії також до заявленого власника Avalon Натана Файера, і Сергія Пустельника, який, як вважається, не розкривав відомості, що йому належить контрольний пакет акцій в Avalon.

Згідно з повідомленням SEC, доступ до ринку США забезпечувала для Avalon американська фірма Lek Securities.

Позов поданий до суду Південного округу штату Нью-Йорк. За запитом SEC суд видав ордер на арешт активів Avalon.


Avalon FA LTD, як йдеться на сайті, створена в 2004 році, зареєстрована на Сейшелах і надає прямий доступ до торгів на світових фондових біржах. Крім трейдингу, фірма пропонує також послуги довірчого управління, забезпечуючи клієнтам прибутковість "до 40% річних".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X