Ризики Raiffeisen Bank International хочуть застрахувати, щоб звільнити додатковий капітал для української «дочки»

16 грудня 2022, 17:06
Українські Raiffeisen можуть докапіталізувати на 50 млн євро (Фото:REUTERS/Leonhard Foeger)

Українські Raiffeisen можуть докапіталізувати на 50 млн євро (Фото:REUTERS/Leonhard Foeger)

MIGA планує застрахувати ризики Raiffeisen Bank International на 50 млн євро, щоб звільнити додатковий капітал для українського Райффайзен Банку. Виправлено.

Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій ( MIGA) планує надати гарантії у розмірі до 50 млн євро на вкладення Raiffeisen Bank International AG ( RBI) в капітал своєї української «дочки» (виправлено у зв'язку з виправленням у джерелі), пише Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Мета пропонованої гарантії MIGA полягає в тому, щоб допомогти RBI знизити ризик деяких з його активів, що призведе до скорочення активів RBI, зважених з урахуванням ризику (RWA), на консолідованій основі», - йдеться в повідомленні агентства.

Очікується, що вивільнені RWA допоможуть Райффайзен Банку зберегти кредитування, тим самим підтримуючи зайнятість та економічну активність у країні, яка перебуває у стані війни.

За даними агентства, RBI подав відповідну заявку на покриття ризиків експропріації коштів, що необхідно для покриття обов'язкових грошових резервів на строк рік і один день.

Рада директорів MIGA розгляне цей проект 20 грудня, зазначає агентство.

Воно уточнює, що йдеться про використання у докапіталізації, зокрема нерозподіленого прибутку банку.

Райффайзен Банк продовжує працювати у Росії. У вересні повідомлялося, що підсанкційний російський банк ВТБ банк хоче обміняти свою європейську доньку на російські активи Райффайзен .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X