Український ринок покинув ще один банк

14 листопада 2018, 08:21

Український Вернум Банк припиняє банківську діяльність без припинення юридичної особи.

Про це повідомила прес-служба фінустанови.

Це сталося у зв'язку з узгодженням Національним банком України (НБУ) плану припинення банківської діяльності банку. Фінустанова повідомляє всім клієнтам та вкладникам, що повернення вкладних (депозитних) коштів, закриття рахунків буде проводитись у головному офісі банку у строки та відповідно до умов договорів, крім вкладів (депозитів) термін дії яких завершується після 01 березня 2019 року. Такі вклади повертаються достроково за заявою вкладника без перерахунку процентів за дострокове повернення коштів.

Відео дня

У разі відсутності вкладника та іншого кредитора у місці виконання зобов'язання або ухилення його від прийняття виконання зобов'язання, Вернум Банк у строк до 30 календарних днів від дня повідомлення вкладника або іншого кредитора перерахує суму вкладу та нараховані на неї проценти, грошові кошти, належні вкладнику або іншому кредитору, у депозит нотаріуса Київського міського нотаріального округу відповідно до законодавства України.

У банку додали, що з усіх питань, пов'язаних з припиненням банківської діяльності клієнтам слід звертатися до головного офісу.


Вернум Банк засновано в 2009 році. Його єдиним власником через компанію Люкс-Інфо є Наталія Ігнатченко. Згідно з даними Нацбанку України, за розміром загальних активів на 1 липня 2018 року Вернум Банк займав 75-е місце (465,3 млн грн) серед 83 банків, що діяли в країні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X