Український держбанк виграв у суді завод

31 березня 2017, 12:47
Укргазбанк переміг у судових спорах про стягнення заборгованості з недобросовісного боржника та звернення стягнення на предмет іпотеки

Про це повідомила прес-служба фінустанови.

"Укргазбанк переміг у судових спорах про стягнення заборгованості з недобросовісного боржника ВАТ Експериментальний завод залізобетонних шпал та звернення стягнення на предмет іпотеки", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що у зв'язку з цим банк придбав у власність виробничий комплекс загальною площею 10 249 кв. м., який знаходиться в Києві за адресою: пр-т Відрадний, 52, вартістю 28,8 млн. грн., шляхом звернення стягнення на предмет іпотеки.

Підставою для отримання права власності на предмет іпотеки було рішення Господарського суду Києва від 14 липня 2015 року про звернення стягнення на предмет іпотеки, яка належить ТОВ Будівельна компанія Наше місто в рахунок погашення заборгованості ВАТ Експериментальний завод залізобетонних шпал.

Судове провадження було відкрито у 2011 році за позовом банку про стягнення заборгованості та звернення стягнення на заставне майно. Боржник ВАТ Експериментальний завод залізобетонних шпал не погасив заборгованість перед банком у встановлений строк і банк почав процес примусового стягнення заборгованості в судовому порядку.

Раніше повідомлялося, що Укргазбанком зацікавилися іноземці.


94,94% акцій Укргазбанку належить державі внаслідок рекапіталізації.

Показати ще новини
Радіо НВ
X