Український держбанк наблизили до продажу

23 квітня 2018, 09:29

21 квітня у Вашингтоні Укргазбанк і Міжнародна фінансова корпорація (IFC) підписали договір, який передбачає надання банку консультацій для зміцнення потенціалу у сфері обслуговування підприємств малого і середнього бізнесу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

"Ми зробили ще один крок для підготовки Укргазбанку до приватизації та підвищення його інвестиційної привабливості. Розвиток малого та середнього бізнесу є ключовим для впровадження інновацій, створення робочих місць та економічного зростання в Україні", - зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Відео дня

Кром того, сторони обговорили, що МСБ є запорукою економічного зростання країни, наприклад, в Західній Європі на МСБ припадає 99% всіх підприємств, а завдяки їхній діяльності було створено близько 85% нових робочих місць.


Укргазбанк створено в 1993 році, на початок 2018 року 94,94% акцій фінустанови володіє держава в особі Міністерства фінансів. Стратегія управління державними банками передбачає частковий продаж Укргазбанку в 2018 році.

Згідно з даними НБУ, на 1 січня 2018 року Укргазбанк посідав 4-е місце за розміром активів (80,16 млрд грн) серед 84 банків, що діяли в країні.


Нагадаємо, раніше НБУ пропонував уряду вже до кінця 2018 року повністю продати Укргазбанк, а також по 20% акцій Ощадбанку і Приватбанку.

Пізніше в Мінфіні заявляли, що стосовно Укргазбанку є вже кілька зацікавлених іноземних компаній.

Проте пізніше продаж Укргазбанку відклали ще на кілька років.

Показати ще новини
Радіо NV
X