Українська "донька" Альфа-Банку може змінити ім'я

15 травня 2017, 17:55
Альфа-Банк Україна після інтеграції з Укрсоцбанком може змінити бренд

Про це повідомив генеральний менеджер Альфа-Банку Україна Іван Свитек.

"Наразі ми проходимо період інтеграції Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку і не знаємо достеменно, з яким єдиним брендом будемо працювати через кілька років. Яку з назв ми виберемо – Альфа-Банк, Укрсоцбанк або третій варіант – поки не вирішено", - цитує прес-служба банку його слова.

Відео дня


Нагадаємо, що в серпні 2016-го стало відомо, що Альфа-Банк і Укрсоцбанк утворюють третє за потужністю об'єднання банків в Україні.

Пізніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України 8 вересня 2016 надав дозвіл компанії ABH Holding SA на придбання акцій Укрсоцбанку в розмірі, що перевищує 50% голосів у вищому органі управління банку.

12 жовтня Національний банк України (НБУ) погодив власникам ABH Holding SA Михайлу Фрідману, Герману Хану, Петру Авену та Олексію Кузьмичову придбання опосередкованої істотної участі в Укрсоцбанку.

31 жовтня ABH Holdings S.A. (ABHH), яка опосередковано володіє 100% акцій Альфа-Банку Україна (через холдингову компанію ABH Ukraine Limited (ABHU)) та UniCredit Group (UCG), оголосили про завершення операції з передачі 99,9% Укрсоцбанку активу UCG в Україні, в обмін на міноритарну частку володіння в ABHH у розмірі 9,9%.

Показати ще новини
Радіо NV
X