Україна залучила німецький кредит для підтримки Фонду гарантування вкладів

3 вересня 2015, 10:47
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Україна залучила в німецької Кредитної установи для відбудови (KfW) позику в розмірі 200 млн євро для підтримки Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Відповідну угоду підписали в четвер, 3 вересня, міністр фінансів Наталія Яресько та член управлінського комітету німецького державного банку KfW Роланд Зіллер, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Ця угода дозволить мільйонам простих громадян отримати свої депозити з проблемних банків в межах гарантованої державою суми, а також сприятиме відновленню банківської системи нашої держави", - зазначила Яресько.

За її словами, KfW надасть ще три частини кредиту в межах загальної суми 500 млн євро, які будуть спрямовані на енергетичну сферу, інфраструктурні проекти та закупівлю товарів для цих двох напрямів.

Зіллер зі свого боку зазначив, що більша частина суми (210-220 млн євро) буде надана до кінця поточного року.

Кредит надано на 5 років, а погашення основної суми боргу починається через 5 років. Відсотковий дохід по ньому буде сплачуватися кожні півроку.

Як повідомлялося, Верховна Рада в середині липня ратифікувала меморандум про спільні наміри уряду України та уряду ФРН по непов'язаному фінансовому кредиту загальним обсягом 500 млн євро, який був підписаний 1 квітня 2015 року в Берліні.

KfW - німецький державний банк, який був заснований в 1948 році й на сьогоднішній день є одним з провідних банків розвитку світу.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X