Україна ввела санкції проти російської криптовалютної біржі

24 травня 2018, 16:05

В оновлений список юридичних осіб, до яких застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) включена російська фондова біржа INDX від платіжної системи Webmoney, яка серед іншого займається торгівлею криптовалютами.

Про це йдеться в Указі президента № 126/2018.

Санкції введені строком на три роки проти компанії, зареєстрованої на Віргінських островах, INDX Transactions Ltd. (Інтернет Директ Ексчендж Транзакшен Лтд.).

Відео дня

Санкції передбачають блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведення капіталів за межі України, припинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, анулювання або призупинення ліцензій та інших дозволів, отримання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності.

На дану компанію також поширюються і інші санкції, в тому числі заборона на видачу дозволів, ліцензій Національного банку України на здійснення інвестицій в іноземну державу, розміщення валютних цінностей на рахунках і вкладах на території іноземної держави, на ввіз і вивіз з України валютних цінностей, заборона реєстрації НБУ учасника міжнародної платіжної системи, заборона передачі технологій, прав на об'єкти інтелектуальної власності.

Крім того, щодо INDX Transactions вводиться заборона інтернет-провайдерам надавати послуги доступу користувачів мережі інтернет до ресурсів/сервісів, заборона інтернет-провайдерам надавати послуги доступу користувачів мережі інтернет до ресурсів/сервісів, в т.ч. до 40 субдоменів, що мають відношення до сервісу WebMoney.

Нагадаємо, що Україна також повністю заборонила електронні гроші WebMoney строком на три роки.


INDX - фондова біржа від російської платіжної системи Webmoney. Раніше вона дозволяла торгувати тільки традиційними активами, але після блокчейн революції, додала можливість трейдингу криптовалютами. Наприклад, Bitcoin, Ethereum, Dash і іншими.

WebMoney, або WebMoney Transfer - електронна система розрахунків, заснована в 1998 році і належить WM Transfer Ltd. Технічна підтримка та розробка ПО знаходяться в Росії. Головний центр атестації розташовується в Москві. Однак, WebMoney не зареєстрована в якості електронної платіжної системи в Росії, оскільки c юридичної точки зору титульні знаки не є електронними грошима.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X