Україна виплатила судові витрати у справі про "борг Януковича" - Мінфін РФ

21 вересня 2017, 16:14
Україна компенсувала частину судових витрат на суму в 1,16 млн фунтів стерлінгів (близько $1,56 млн) у суперечці щодо боргу за єврооблігаціями

Про це повідомили в прес-службі Міністерства фінансів Російської Федерації.

"Компанія The Law Debenture Corporation PLC, що представляє як довірителя (трасти) інтереси Росії як єдиного власника облігацій України номіналом $3 млрд, підтвердила надходження від України платежу в сумі 1,16 млн. фунтів стерлінгів", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У Мінфіні також додали, що Україна виконала постанову високого суду Лондона про компенсацію Росії в частині судових витрат, понесених російською стороною.

Раніше повідомлялося, що Україна ввела мораторій на обслуговування євробондів на $3 млрд, виділених РФ режиму Януковича в грудні 2013 року.

У грудні 2015 року Міжнародний валютний фонд повідомив про те, що борг України Росії в розмірі $3 млрд визнано офіційним, а не комерційним.

Також повідомлялося, що Міністерство фінансів Росії 17 лютого 2016 року подало до високого суду Лондона позов до України з обов'язку в $3 млрд.

Крім того, в липні 2016- го в Кремлі заявили, що Росія вважає борг Києва в $3 мільярди державним.

Україна заявляла, що її лінія захисту у цій справі побудована на тезі про притягнення Росії до відповідальності за агресію і інші протиправні дії по відношенню до України.

Росія в свою чергу подала до Високого суду Лондона клопотання про винесення рішення щодо облігацій України, що належать РФ, в прискореному порядку.

Нагадаємо, в березні 2017 року Високий суд Лондона схвалила прохання російських юристів щодо можливості прискорити розгляд позову РФ до України про виплату боргу за євробондами на $3 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X