Мінфін позичив €400 мільйонів для розвитку українського бізнесу

5 жовтня 2017, 16:21
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надав Україні кредит €400 млн на розвиток малого і середнього бізнесу (МСБ)

Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів України.

5 жовтня 2017 року підписано угоди з Мегабанком і Укргазбанком, завдяки чому кредитні кошти будуть спрямовані на фінансування інвестицій і потреб малого бізнесу в оборотному капіталі. Кредитування розраховане на п'ять років з можливістю подальшого продовження терміну використання кредитних ресурсів ЄІБ.

Відео дня

Згідно з умовами угоди з ЄІБ Міністерство фінансів за сприяння Укрексімбанку надає кредитні кошти відібраним банкам-учасникам для подальшого фінансування ними українських підприємств.

Як відзначили в Мінфіні, державна підтримка банківського кредитування МСБ допоможе диверсифікувати джерела економічного зростання України і утворити нові робочі місця, сприятиме поліпшенню бізнес-клімату і допоможе українському МСБ вийти на ринок Європейського союзу.

Нагадаємо, що в серпні Європейський банк реконструкції і розвитку вирішив надати компанії ОТП Лізинг кредит в 514 млн грн (близько $20 млн) для підтримки малих і середніх підприємств в Україні.

Крім того, Ощадбанк має намір до 2019 року збільшити обсяг видачі кредитів малому і середньому бізнесу у 2 рази: з 2,5 млрд грн до 5 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X