Україна не вносила Естонію до переліку офшорних країн - Гройсман

26 січня 2018, 19:19

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час телефонної розмови з прем'єр-міністром Естонії Юрі Ратасом сказав, що Україна не вносила Естонію до переліку офшорних територій.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну в п'ятницю, 26 січня.

Естонія внесена до переліку країн, в яких ставка нерозподіленого прибутку становить 0%, що може використовуватися резидентами України для розмиття податкової бази і ухилення від сплати податків в Україні, заявив Гройсман.

Відео дня

Дія зазначеного переліку поширюється виключно на резидентів України, які подають звіт про контрольовані операції в податкові органи України, зазначив прем'єр-міністр України.

24 січня 2018 року Кабмін направив до банківських установ директивний лист з роз'ясненням про відсутність законодавчих підстав застосовувати поглиблений аналіз естонських компаній.

Нагадаємо, уряд України в кінці 2017 року включило Естонію, Латвію, Іран, Кубу, Лаос, Ліван, Мальту, Марокко, Монако, ОАЕ, Сінгапур, Грузію і Угорщину до переліку країн, операції з контрагентами яких підлягають контролю в рамках адміністрування закону про трансферному ціноутворенні (ТЦО).

Керівництво Естонії закликало Україну прибрати країну зі списку офшорів

Показати ще новини
Радіо НВ
X