Україна не виплатить борг Януковича, якщо Росія не погодиться на реструктуризацію - Яценюк

13 листопада 2015, 12:54
Уряд України введе мораторій на виплату $3 млрд єврооблігацйної боргу у випадку якщо РФ не погодиться із запропонованими умовами реструктуризації

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає Інтерфакс-Україна.

"Український уряд пропонував рівні умови всім кредиторам і всі їх схвалили. Кращих умов РФ не отримає. Якщо Росія не погодиться, уряд введе мораторій на виплату боргу", - заявив він після зустрічі з міністром фінансів США Джейкобом Лью.

Відео дня

Крім того, Яценюк заявив, що уряд України очікує зміна Міжнародним валютним фонду політики кредитування (Lending-into-Arrears Policy), яка виключає можливість надання фінансування країні-члену Фонду, що має заборгованість перед офіційними кредиторами.

"Україна розраховує отримати близько $4 млрд фінансової допомоги у 2015 році від МВФ, США, ЄС та інших донорів у випадку ефективного виконання Україною програми реформ", - зазначив Яценюк.

Нагадаємо, 29 жовтня повідомлялося, що Росія наполягає на поверненні Україною $3 млрд, які Російська Федерація надала у 2013 році. Сьогодні офіційна українська влада називає цю угоду "борг Януковича".

Показати ще новини
Радіо НВ
X