Україна скасувала розміщення євробондів на $ 1,75 млрд

2 липня 2020, 10:22

У світлі недавніх новин Україна скасовує новий випуск євробондів з погашенням в березні 2033 року на суму $ 1,75 млрд

Україна прийняла рішення про скасування нового випуску євробондів на $ 1,75 млрд. Про це повідомляється в розсилці британського економіста Тімоті Еша. Інформація підтверджується також в повідомленні служби новин Лондонської біржі.

Відео дня

Розміщення було скасовано за ініціативою емітента, уточнює джерело НВ Бізнес.

Рішення про скасування випуску було ухвалено на тлі останніх новин про те, що глава Нацбанку України Яків Смолій подав у відставку.

На думку Тімоті Еша, таке рішення було правильним. Він наголосив, що в світлі останніх подій покупці українських євробондів могли б втрачати близько 5−10% щодня. Економіст додав, що ці інвестори навряд чи б охоче надали в майбутньому другу позику.

Також Еш припустив, що Україна може провести розміщення після того, як ситуація в НБУ стабілізується.

Нагадаємо, що увечері 1 липня НВ Бізнес повідомив, що Україна розміщує євробонди на $ 1,75 млрд під 7,3% з погашенням в березні 2033 року. Однак в той же вечір глава Національного банку України Яків Смолій подав у відставку через політичний тиск. Економісти і міжнародні партнери України негативно відреагували на можливу відставку Смолія з посади голови НБУ. У Великій сімці зазначили, що підрив незалежності цього інституту може стати для України великим кроком назад.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X