Україна і НАТО підписали угоди про трастові фонди для протезування військовослужбовців та реформ ЗСУ

21 вересня 2015, 21:07
Україна і НАТО підписали імплементаційні угоди про початок практичної реалізації двох трастових фондів

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України 21 вересня.

"Підписання зазначених угод завершило процес створення в Україні нормативно-правової бази для реалізації практичних проектів у рамках трастових фондів НАТО на підтримку України", - сказано в повідомленні.

Відео дня

Від української сторони імплементаційні угоди підписав в. о. голови місії України при НАТО Єгор Божко, а від Північноатлантичного альянсу – генеральний менеджер агентства НАТО з підтримки та постачання Майкл Лайден.

У МЗС також повідомили, що підписані угоди стосуються реалізації трастових фондів з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців та з реформування систем логістики і стандартизації Збройних сил України.

Завдання трастового фонду з реформування систем логістики та стандартизації - надання підтримки у вдосконаленні логістичних можливостей ЗСУ, інформаційних систем, організаційних структур і процесів відповідно до стандартів НАТО.

Трастовий фонд з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців спрямований на надання допомоги Україні у фізичній реабілітації (у т. ч. протезуванні) військовослужбовців, поранених під час проведення АТО і створення в Україні відповідної системи, пояснили в міністерстві.

Нагадаємо, 8 вересня повідомлялося, що в Україні запрацюють п'ять трастових фондів НАТО на загальну суму 5,4 млн євро.

Як заявила речник Міноборони України Вікторія Кушнір, обсяг фонду щодо реформування систем логістики та стандартизації ВСУ повинен скласти EUR 1 млн, фізичної реабілітації та протезування військовослужбовців, поранених в АТО - EUR 845 тисяч.

Показати ще новини
Радіо НВ
X