Україна і ЄС представили програму підтримки східних регіонів України на 600 млн євро

4 жовтня 2017, 20:57
Уряд України та Європейський Союз презентували Спільну рамкову програму гуманітарної допомоги та розвитку східних регіонів України

Про це повідомила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Згідно з повідомленням, програма розрахована на три роки (2018-2020 роки) і передбачає надання не тільки гуманітарної допомоги регіонам, які постраждали від російської агресії на Донбасі, але і фінансування програм, спрямованих на відновлення і розвиток східних областей.

Відео дня

Програмою допомоги передбачено надання Україні фінансування на задоволення життєво необхідних потреб населення східних регіонів, а також на підтримку, відновлення і розвиток постраждалих областей, об'ємом майже €600 млн протягом трьох років, або € 200 млн в рік.

Пріоритетними визначено три напрямки: відновлення критичної інфраструктури (в тому числі житла), підтримка економічного розвитку і підвищення життєвого рівня населення, а також соціальні програми, перш за все охорона здоров'я та освіта.

"ЄС і надалі рішуче націлений надавати допомогу у вирішенні гуманітарних потреб осіб, які найбільше постраждали від конфлікту, уздовж лінії розмежування" - зазначив Директор Генерального директорату Єврокомісії з питань гуманітарної допомоги та захисту цивільного населення Жан-Луї Де Брувер.

Нагадаємо, раніше уряд анонсувало відновлення інфраструктури Донбасу з 2018 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X