Угорський банк придивляється до купівлі українських активів

23 березня 2017, 09:46
Угорський OTP Bank розглядає можливість придбання активів у Центральній і Східній Європі, в тому числі в Україні, і планує використовувати свій більш ніж достатній капітал, щоб отримати вигоду з консолідації ринку

Про це сказав керівник кредитора, передає Reuters.

"Протягом десяти років всі чекали консолідації ринку, але цього так і не сталося. Тепер, мені здається, вона почалася", - сказав керівник OTP Шандор Чані у спільному інтерв'ю Reuters і Bloomberg.

Відео дня

OTP проводить попередній аналіз щодо одного з українських банків, сказав Чані, додавши, що це не Промінвестбанк, яким володіє російський Внєшекономбанк.

Раніше керівник Внєшекономбанку оголосив, що фінальне рішення щодо угоди про продаж українського Промінвестбанку буде прийняте на наступному тижні, а можливим покупцем може стати угорська банківська група OTP.

Однак, якщо Промінвестбанк буде виставлений на продаж, OTP розгляне таку можливість, сказав Чані.

Він додав, що в Україні існує простір для органічного зростання на тлі націоналізації найбільшого за розміром активів ПриватБанку та банкрутства ще одного кредитора.

OTP проводить передінвестиційну перевірку щодо придбання активу в Румунії; ще одна велика угода практично завершена в Чорногорії.

Нагадаємо, що Національний банк України запропонував РНБО ввести санкції проти банків з російським держкапіталом в Україні.

16 березня Петро Порошенко схвалив санкції проти п'яти російських банків строком на рік.

Зокрема, в список потрапили Сбербанк, ВТБ, БМ Банк, Промінвестбанк і VS Bank.

Цим банкам заборонено виводити кошти за межі країни.

З 23 березня Національний банк України ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про введення санкцій до українських банків з російським державним капіталом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X