Угода Євробанка і казахських інвесторів зірвалась - ЗМІ

15 червня 2016, 17:49
Угода між інвесторами з Казахстану і Євробанком не відбулася, повідомляє Фінклуб

Як стверджує видання, це загрожує закриттям банку. Власникам потрібно знайти кошти на підтримку фінустанови. Інакше картотека неплатежів буде зростати, а це змусить Національний банк вивести Євробанк з ринку.

Відео дня

"Вранці я завів платіж у Євробанк, потім мені подзвонили і сказали, що гроші не зможуть направити за призначенням, тому що на кореспондентському рахунку банку гривні немає. Адарич (Олександр Адарич володіє 50% банку – НВ) всіх зібрав і сказав, що прийнято рішення розірвати угоду і не підтримувати установу", – повідомив FinClub один з клієнтів Євробанку.

Також джерело видання в банку підтвердило інформацію про зрив угоди.

На початку травня громадянин Казахстану Болат Назарбаєв заявив про бажання купити 63,335 млн акцій, що становить 50% зареєстрованого статутного капіталу українського банку, іншу частину – Гульмира Сарсембаєва.

Назарбаєв планував придбати акції банку, які опосередковано через Консалтингову фірму Фінанс аналіт сервіс належать Адаричу.

20 травня Нацбанк погодив покупку прямого придбання істотної участі в Євробанку, яку також схвалив і Антимонопольний комітет України.

Показати ще новини
Радіо NV
X