UBS і Credit Suisse можуть об'єднатися в найбільший банк Європи — ЗМІ

15 вересня 2020, 11:03

Об'єднаний фінансовий холдинг може почати роботу вже до кінця 2021 року.

Голови великих європейських банків UBS Group AG і Credit Suisse Group AG вивчають можливість злиття для створення одного з найбільших банків Європи.

Про це пише швейцарське видання Inside Paradeplatz з посиланням на анонімні джерела в зазначених фінустановах.

Відео дня

Ініціатором проекту злиття видання називає голови ради директорів UBS Акселя Вебера. Повідомляється, що він працює над проектом разом зі своїм колегою з Credit Suisse Урсом Ронер. В результаті угоди Вебер планує очолити раду директорів об'єднаного банку, а новий банк очолить виходець з Credit Suisse.

Проект злиття банків називається «Сигнал». Також повідомляється, що глава UBS уже обговорив ідею злиття банків з міністром фінансів Швейцарії Улі Маурером, що може прискорити процес.

За даними джерел видання, угода між UBS Group AG і Credit Suisse Group AG може бути досягнуто до початку наступного року. Планується, що об'єднаний холдинг почне функціонувати до кінця 2021 року.

Як повідомило виданню джерело в консалтинговій компанії Mckinsey, об'єднаний банк "затьмарить всі, що існувало в європейському фінансовому центрі".

Відзначається, що об'єднаний UBS-CS стане провідним банківським гігантом в континентальній Європі. Група могла скласти конкуренцію англо-азіатському HSBC.

Як пише видання, консолідація європейського банківського сектора є вимушеним кроком через пандемію коронавируса і світової кризи.

Раніше про плани створити найбільший банк Іспанії заявили місцеві CaixaBank SA і Bankia SA.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X