У зоні ризику. Фахівці Bloomberg назвали країни, чию валюту може затягнути у прірву рубль і тенге

21 серпня 2015, 13:20
Агентство Bloomberg опублікувало дослідження, де розповідається про те, валюта яких країн може втратити в ціні найближчим часом


Свої прогнози експерти будують на падіння курсу російського рубля, що триває, а також на девальвації казахстанської валюти тенге.

В першу чергу, за оцінками експертів, у зоні ризику знаходиться вірменський драм, оскільки Вірменія залежить від економіки Росії.

Відео дня

Що стосується падіння курсу казахстанської валюти, то слідом за собою, на думку Bloomberg, тенге потягне валюти таких країн як Таджикістан і Туркменія.

У своїх прогнозах експерти враховували також падіння ціни на нафту, - передає РБК.

Зниження ціни чорного золота вплине на такі країни як Нігерія і Саудівська Аравія, незважаючи на великий запас міцності останньої.

Валюта Єгипту, вважають експерти, може девальвувати у зв'язку з нестабільною політичною ситуацією в країні.

Також, зниження курсу національної валюти чекає такі країни як Замбія і Гана.

Нагадаємо, в п'ятницю, 21 серпня, російський рубль посилює падіння до долара і євро на Московській біржі. Падіння нацвалюти РФ йде синхронно з обвалом світових цін на нафту.

Раніше, 20 серпня, курс продажу долара в Казахстані в середньому склав 258 тенге/$1. Це на 60 тенге більше, напередодні. Через це країна відмовилася від валютного коридору та перейшла до режиму вільно плаваючого курсу.

Показати ще новини
Радіо NV
X