У військової прокуратури забрали майно Клименка на 900 мільйонів

6 жовтня 2017, 15:01
Головна військова прокуратура передає в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, конфісковане майно екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка на загальну суму понад 900 млн грн

Про це повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає Інтерфакс-Україна.

"На підставі рішення суду... Головна військова прокуратура сьогодні вперше передає у відання і управління Національного агентства з управління заарештованими і конфіскованим активами майно, арештоване в кримінальному провадженні з розслідування діяльності злочинної організації Януковича - Клименко", повідомив Матіос.

Відео дня

За словами глави Військової прокуратури, за період розслідування з травня минулого року було накладено арешт на 154 об'єкти нерухомого майна, які перебувають в Україні, 22 транспортних засоби, тисячу залізничних напіввагонів, корпоративні права юридичних осіб.

Прокурор повідомив, що урядом Ліхтенштейну в рамках міжнародно-правових доручень заморожені активи Олександра Клименка і його найближчого оточення на загальну суму близько $20 млн.

Матіос також підкреслив, що загальна вартість конфіскованого майна становить 900 млн грн і корпоративні права юридичних осіб на суму понад 400 млн грн.

Серед перерахованого майна, прокурор вказав квартири в нових елітних житлових комплексах, недобудовані та добудовані будинки в смт Козин в Київській області, майно охоронної структури Скіф, майновий комплекс в Київській області.

Головний військовий прокурор також повідомив, що найближчим часом планується передача Нацагенству за рішеннями суду нерухомого майна в Донецьку - "фактично весь центр Донецька".

Нагадаємо, екс-міністр звинувачується в крадіжці з держбюджету $12 млрд, на які придбав бізнес і нерухомість по всій Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X