Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Росії банки почали готувати до відключення від Visa і MasterCard

7 грудня, 13:32
856
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Центробанк рекомендував невеликим банкам, що працюють з платіжними системами не безпосередньо, укласти договір з запасним банком-спонсором

Центробанк Російської Федерації (РФ) готує фінустанови до відключення від платіжних систем Visa і Mastercard через санкції.

Про це пише газета Ведомости.

Так, Центробанк рекомендував невеликим банкам, що працюють з платіжними системами не безпосередньо, укласти договір з запасним банком-спонсором для платіжних систем на випадок введення санкцій.

Такий договір повинен вступати в силу, коли виникає необхідність змінити банк-спонсор, йдеться в інформаційному листі Центробанку, на яке посилається видання. Зміна спонсора може статися через введення в відношенні такого банку санкцій і відключення від найбільших міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard.

У рекомендованому договорі має говоритися про тестовий обмін інформацією при інтеграції з новим спонсором, сказано у листі, а перелік заходів повинні розробити платіжні системи та рекомендувати їх банкам.

За даними газети, найбільші спонсори банків для участі в платіжних системах - РНКО Платіжний центр, Уралсиб, ВТБ, Росбанк і Промсвязьбанк. На базі останнього передбачається створити опорний банк для обслуговування державного оборонного замовлення і великих держконтратів.

Раніше президент Петро Порошенко заявляв, що Україна обговорює пакет "азовських санкцій" проти Росії через агресію в Керченській протоці.

Нагадаємо, що в листопаді США ввели нові санкції проти Росії через анексію Криму та агресію на Донбасі.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися