У Раді запропонували законодавчо розділити майнінг і криптовалюту

30 січня 2018, 12:56

Голова парламентського комітету з питань інформатизації та зв'язку Олександр Данченко виступив за законодавчий поділ майнінгу та криптовалюти.

Про це він повідомив на зустрічі у вівторок, 30 січня, передає Інтерфакс-Україна.

"До Революції Гідності Україна займала 60% світового майнінгу, зараз, після тиску силових структур, ця частка скоротилася до 3%. Розділіть майнінг і криптовалюту, оскільки майнінг - це обчислення", - заявив Данченко.

Відео дня

За його словами, українські майнери масово емігрують з України через тиск правоохоронних органів.

"Тоді як Канада створює оптимальні для майнінгу умови. Наші хлопці їдуть туди та інвестують туди гроші", - зазначив окн.

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів вважає, що це питання можливо вирішити в межах розробки законопроекту.

Нагадаємо, Національний банк України (НБУ) визначився зі статусом криптовалюти біткоїн. Регулятор не може визнати криптовалюту валютою і попереджає про ризики шахрайства.

Пізніше комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності приступив до розробки законопроекту про регулювання обігу криптовалюти в Україні.

На початку жовтня 2017 року в Раду подали ще один законопроект про криптовалюту.

Однак Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку відмовилася підтримати ці законопроекти в тому вигляді, в якому вони були подані.

Зазначимо, що аналітики банку Citigroup оцінюють розмір українського ринку біткоінів у $2,5 млрд.

Раніше кіберполіції виступила за легалізацію криптовалюти в Україні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X