У Раді НБУ заявили про відсутність перспектив роботи російських банків

23 березня 2017, 23:44
Член Ради Національного банку України (НБУ) Василь Фурман заявив, що в російських банків немає перспектив для роботи в країні

Найкращим варіантом для "українських дочок" російських банків Фурман назвав їх продаж американських, європейських чи українським інвесторам, передає Еспресо.

"Перспективи роботи російських банків в Україні немає. Кращий варіант - щоб ці банки були найближчим часом продані американським або європейським або українським інвесторам", - заявив Фурман.

Відео дня

Раніше Нацбанк звернувся в правоохоронні органи з проханням зупинити хвилю вандалізму проти російських банків.

Нагадаємо, 16 березня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій до п'яти банків з російським капіталом: під санкції потрапили Сбербанк, ВіЕс Банк, Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк, ВТБ Банк і БМ Банк.

15 березня пройшло екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому Національному банку було доручено розробити рекомендації щодо санкцій проти російських банків.

Після цього Нацбанк запропонував РНБО ввести санкції проти банків з російським капіталом в Україні. Мова йде про заборону на виведення капіталу дочірніми російськими банками України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X