Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Приватбанку спростували інформацію про чоловіка нового глави

24 липня 2017, 08:25
1604
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Приватбанк спростував інформацію про чоловіка в.о. голова правління

Державний Приватбанк спростував інформацію про те, що чоловік виконуючої обов'язки голови правління Галини Пахачук Андрій Ващук працює в авіаційній компанії Роза вітрів, яку контролює група Приват Ігоря Коломойського

"Для інформації - чоловік в.о. голови правління ПриватБанку Галини Пахачук - діючий пілот пасажирських Airbus і на сьогодні працює не у Розі вітрів, а в іншій авіакомпанії. Пілот пасажирського судна - це не менеджер авіакомпанії", - цитує liga.net повідомлення прес -служби Приватбанку.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Приватбанком керуватиме дружина менеджера компанії Коломойського. Видання Наші гроші писало, що згідно з декларацією за 2016 рік, чоловік Пахачук працює в авіакомпанії Роза вітрів, його річна зарплата становила 768 тис. грн.

Нагадаємо, що що глава ПриватБанку Олександр Шлапак покинув банк. Екс-міністр фінансів України Шлапак був призначений головою правління ПриватБанку в грудні 2016 року.

Нагадаємо, в кінці червня глава правління ПриватБанку Олександр Шлапак подав у відставку. Пізніше наглядова рада Приватбанку вибрала міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу Amrop Executive Search Ukraine для пошуку кандидатів на посаду голови правління.

Крім того, на посаду нового глави претендує німецький банкір Райнер Мюллер-Ханке.


18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стало власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд гривень.

3 липня 2017 Міністерство фінансів України вирішив докапіталізувати ще Приватбанк на 38,565 млрд гривень.

Національний банк відзначає, що при проведенні докапіталізації Приватбанку не знадобиться монетизація облігацій внутрішньої державної позики.

За даними НБУ, на 1 квітня за розміром активів банк займав 1-е місце (237,3 млрд гривень) серед діючих банків.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися