У Приватбанку підтвердили рекомендацію німецького банкіра на пост очільника банку

11 липня 2017, 10:02
Державний Приватбанк підтвердив рекомендацію на участь німецького банкіра Райнера Мюллера-Ханке в конкурсі на посаду голови правління фінустанови

Про це повідомила корпоративний секретар Приватбанку Вікторія Страхова на своїй Facebook-сторінці.

"Френсіс Маліж (директор Європейського банку реконструкції та розвитку в країнах Східної Європи і Кавказу) не рекомендував німця на позицію глави правління Приватбанку. Це була рекомендація однією з IFIs (міжнародних фінансових інституцій) розглянути в якості кандидата з умовою участі в конкурсі як доказ того, що є у світі кандидати зі сталевими кульками, готові очолити Приватбанк з усім його legacy ", - пише вона.

Відео дня

При цьому, за її словами, Приватбанк ще відбирає компанію, яка займеться пошуком кандидатів.

"2/3 НС до сьогоднішнього дня імені німця на знали. Ми компанію відбираємо - вона буде займатися short list. Поки ще немає рішення по відібраному агентству, буде завтра сподіваюся", - відзначає вона.

Також, за її словами, переваг за національністю немає, а головний критерій - професіоналізм і бажане володіння українською або російською мовою.

Раніше ЗМІ повідомляли, що на посаду голови правління державного Приватбанку претендує німецький банкір Райнер Мюллер-Ханке.

Нагадаємо, в кінці червня голова правління Приватбанку Олександр Шлапак подав у відставку.


18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стало власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд гривень.

3 липня 2017 Міністерство фінансів України вирішив докапіталізувати ще Приватбанк на 38,565 млрд гривень.

Перший транш у 22,5 млрд буде спрямований в капітал банку до липня поточного року.

Національний банк відзначає, що при проведенні докапіталізації Приватбанку не знадобиться монетизація облігацій внутрішньої державної позики.

За даними НБУ, на 1 квітня за розміром активів банк займав 1-е місце (237,3 млрд гривень) серед діючих банків.

Показати ще новини
Радіо NV
X