У НБУ розповіли, коли Apple Pay почне роботу в Україні

7 травня 2018, 10:14

Старт роботи Apple Pay в Україні буде залежати від досягнення домовленостей між зацікавленими банками-емітентами платіжних карток, міжнародними картковими платіжними системами і самою компанією Apple Pay.

Про це повідомили в прес-службі Національного банку України (НБУ), пише FinClub.

При цьому розгалуженість мережі прийому зазначеного сервісу буде залежати від кількості банків-власників платіжних терміналів з можливістю безконтактної оплати, які будуть готові до співпраці з Apple Pay. За даними НБУ, вже 70% мережі торгових терміналів країни забезпечують можливість безконтактного прийому карток.

Відео дня

Як повідомлялося, НБУ підтримує появу в Україні нових сервісів для безготівкових розрахунків.

"На нормативному рівні Національний банк створив всі умови для можливості успішного використання на території України таких платіжних сервісів як Apple Pay", - повідомили в Нацбанку.

Крім того, в кінці минулого року Національний банк надавав представникам компанії Apple аналітичні відомості про обсяги і потенціал українського платіжного ринку.

Нацбанк констатує, що в Україні продовжує спостерігатися динаміка зростання безготівкових розрахунків, частка безготівкових операцій з використанням платіжних карток за минулий рік зросла на 3,8% і становить 39,3%. Відповідно спостерігається зростання в сегменті безконтактних платіжних карток, а саме збільшення кількості карт на 37,8% (з 2 млн до 2,7 млн ​​штук).

Раніше повідомлялося, що на початку травня глава Apple Тім Кук анонсував запуск Apple Pay в Україні. Це відбудеться протягом найближчих декількох місяців. Крім України, система почне роботу також в Норвегії і Польщі. Інших подробиць американська компанія не повідомила.


Сервіс Apple Pay був представлений в 2014 році в США. Він дозволяє оплачувати покупки за допомогою смартфона Apple, до якого прив'язана банківська карта. Для цього досить піднести iPhone до терміналу, попередньо авторизувавшись в службі будь-яким із зручних способів (Touch ID, Face ID або пароль).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X