У НАЗК не знають, як перевірити задекларовану готівку - член агентства

12 листопада 2016, 20:55
Національне агентство з питань запобігання корупції не в змозі обробити електронні декларації, повідомляє ТСН з посиланням на інтерв'ю видання Дзеркало тижня з членом НАЗК Русланом Рябошапкою

Автоматизована система обробки та співставлення декларацій з базами даних нерухомості та іншого майна ще не запрацювала. Таким чином обробити вручну більше ста п'ятдесяти тисяч декларацій поки що не реально. До того ж, чиновники не знають, як перевірити задекларовану готівку.

Відео дня

Закон не наділяє відомство такими повноваженнями. Тобто перевіряючі не можуть прийти до декларанта додому і просто перерахувати гроші.

Але Рябошапка запевнив, що найбільш кричущі випадки декларування майна у будь-якому випадку будуть перевіряти.

Напередодні із закону вилучено норму про перевірку декларацій протягом 90 днів. Терміни перевірки змінені. Зараз - це весь період перебування чиновника або політика на службі плюс 3 роки після звільнення.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції представило алгоритм дій для встановлення відповідності між рівнем життя суб'єктів декларування та членами їхніх сімей з задекларованими доходами.

Показати ще новини
Радіо NV
X