У Morgan Stanley допустили повне знецінення біткоіна

26 грудня 2017, 08:42
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Вартість біткоіна може впасти до нуля, у разі якщо його не почнуть використовувати як платіжний засіб, вважають експерти Morgan Stanley

Про це йдеться у спеціальній аналітичній записці компанії за результатами дослідження ринку криптовалют, пише Business Insider.

Причиною можливого падіння курсу біткоіна може стати те, що приймати його як платіжний засіб зараз готові лише одиниці. За даними Morgan Stanlеy, з 500 найбільших світових онлайн-ритейлерів як розрахунковий засіб біткоін приймають тільки три гравці.

Відео дня

Цей факт свідчить про те, що валюта в майбутньому може знецінитися.

"Якщо ніхто не буде приймати цю технологію для здійснення платежів, тоді вартість (біткоіна, - ред.) дорівнюватиме нулю", - сказав аналітик Джеймс Фосетт.

Зниженню курсу сприятиме і низький обсяг торгів криптовалютами. Щоденний обсяг торгів біткоіну зараз становить близько $3 млрд, тоді як середній обсяг щоденних торгів на глобальному валютному ринку дорівнює приблизно $5,4 трлн, пише видання.

Не може похвалитися мережа і великим обсягом транзакцій: добовий обсяг транзакцій біткоіна становить $300 млн, тоді як на базі системи Visa щодня проходить операцій приблизно на $17 млрд.

Нагадаємо, що станом на 22 грудня Bitcoin різко обвалився нижче $13 тис. Менше ніж за тиждень ціна Bitcoin обвалилася майже на 36%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X