У Мінсоцполітики прогнозують зниження доходів Пенсійного фонду в наступному році

17 грудня 2015, 02:51
Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив про те, що в 2016 році доходи Пенсійного фонду України зменшаться на 110 млрд гривень


За словами міністра, зниження доходів станеться в результаті податкової реформи, яка передбачає зниження навантаження на фонд оплати праці.

"Податкова реформа в будь-якому варіанті передбачає різке зниження навантаження на фонд оплати праці. Це означає, в першу чергу, для Пенсійного фонду різке зниження доходів Пенсійного фонду України. Порівняно з попереднім роком зниження доходів пенсійного фонду очікується на рівні 110 мільярдів гривень", - заявив Розенко.

Відео дня

У той же час, відзначає він, в проекті держбюджету на 2016 рік передбачено зростання соцвиплат на 12,5%, - передає 5 канал.

"Ми передбачили, що двічі протягом наступного року ці соціальні виплати - прожитковий мінімум, мінімальні пенсії зростуть в середньому на 12,5%", - заявив міністр.

Раніше Розенко заявив, що в проекті державного бюджету України на 2016 рік передбачено 43 млрд грн на субсидії українцям на оплату житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо, НВ повідомляло, що Кабінет міністрів на засіданні 14 вересня затвердив законопроект про державний бюджет на 2016 рік.

Показати ще новини
Радіо NV
X