У Мінфіні вітають рішення суду Англії щодо Приватбанку

21 грудня 2017, 01:53
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Міністерство фінансів вітає наказ Лондонського суду про арешт активів екс-власників Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, повідомляє прес-служба відомства

"Ми вітаємо це позитивне рішення Англійського суду. Держава фактично витратила майже 140 млрд гривень на докапіталізацію Приватбанку через те, що раніше з нього були виведені гроші, або надані недостатньо забезпечені кредити, які ніхто не повертає", - заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Відео дня

За його словами, ці 140 млрд гривень обов'язково повинні бути повернуті до бюджету.

"Не дивлячись на деякі спроби зриву юридичного процесу і захисту інтересів банку, команда юристів, яка працює над цією справою, зробила професійну роботу і досягла результату", - додав Данилюк.

Раніше повідомлялося, що Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів колишніх власників націоналізованого Приватбанку - Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та ряду компаній - на суму понад $2,5 млрд.

Коломойський заявив, що його активи заарештовані тимчасово - на час розгляду справи в суді.


18 грудня 2016 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про входження держави в капітал Приватбанку за пропозицією НБУ і акціонерів Приватбанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

Згідно із цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн.

У межах націоналізації банку його зобов'язання перед пов'язаними особами підлягали процедурі bail-in і були обмінені на акції додаткової емісії банку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X