У Казахстані об'єдналися два найбільші банки

30 липня 2018, 10:38
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

28 липня був підписаний передавальний акт про приєднання Казкоммерцбанка (ККБ) до Народного банку.

Про це повідомила прес-служба Народного банку, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Ми завершили великий процес, який тривав понад 1,5 роки, починаючи з моменту набуття переговорів, процедури due diligence (комплексної фінансової перевірки) попереднього придбання акцій Казкоммерцбанку, здійснення самої угоди і, нарешті, подальшої інтеграції та об'єднання двох банків. Всі заходи щодо переходу Народного банку і Казкоммерцбанку на єдину технологічну платформу завершені в повній відповідності з графіком", - зазначила голова правління Народного банку Умут Шаяхметова.

Відео дня

Народний банк і ККБ завершили всі технологічні роботи, в результаті яких клієнти обох банків тепер можуть обслуговуватися у всіх філіях і відділеннях Народного банку. Дочірні організації ККБ стають дочірніми організаціями Народного банку.


Halyk Group, в яку входять Народний банк (Halyk Bank), Казкоммерцбанк і Altyn Bank, є однією з найбільших приватних фінансових груп в СНД за розміром активів. Halyk Group також представлена в Грузії, Киргизії, Таджикистані і Росії.

Народний банк через холдингову групу Алмекс контролюють дочка і зять президента Казахстану Динара і Тимур Кулібаєвим.

За даними Нацбанку Казахстану, Народний банк Казахстану за підсумками першого півріччя 2018 року обіймав 1-е місце за обсягом активів серед 32 банків республіки, Казкоммерцбанк - 2-е місце.


Нагадаємо, що в липні 2017 року Народна банк завершив придбання 96,8% звичайних акцій ККБ у казахстанського бізнесмена Кенеса Ракішева (86,1%) і Фонду національного добробуту Самрук-Казина (10,7%). В середині листопада Холдингова група Алмекс, яка контролює Народний банк, стала найбільшим акціонером ККБ з часткою 25%.

На даний час Народний банк володіє 69,9% звичайних акцій ККБ, Холдингова група Алмекс - 23,1%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X