У Кабміні розповіли, коли українцям розрахують "зимову" субсидію

25 вересня 2017, 14:26
Процес розрахунку розміру зимової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг почнеться наступного тижня в Україні

Про це повідомляється на Facebook-сторінці урядового порталу.

"Якщо допомога в травні призначена, в жовтні її розмір автоматично розрахують на новий опалювальний сезон. Ніяких документів субсідіантам повторно подавати не потрібно", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У Кабміні також нагадали, що субсидія призначається на рік - з травня до травня наступного року. Її розмір розраховується окремо на літній період, окремо на зимовий - виключно на основі доходів фактично проживаючих в квартирі осіб.

Нагадаємо, з 1 травня 2017 року вступила в силу оновлена програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання зрідженого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Крім того, з 1 серпня Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) прийняла нову методику формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, яка виробляється на теплових електростанціях (ТЕС), теплоелектроцентралях (ТЕЦ) і когенераційних установках.

Також 14 вересня комісія затвердила новий порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення за принципом стимулюючого регулювання.

Показати ще новини
Радіо NV
X