У Гаазі суд почав розглядати позови Укрнафти і Stabil до Росії

2 травня 2016, 22:56
1238
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У січні 2016 року Укрнафта і Stabil подали позовні заяви

Фото: Укрнафта

Постійна палата третейського суду (ППТС) в Гаазі почала два розгляди скарг українських компаній ПАТ Укрнафта і Stabil щодо активів в анексованому Росією Криму

Як йдеться в повідомленні ППТС, слухання призначили на 11 липня.

Згідно з повідомленням, Укрнафта і Stabil заявили про те, що РФ порушила свої зобов'язання "шляхом прийняття з початку квітня 2014 року заходів, які перешкоджали їх інвестиціям в автозаправні станції, розташовані в Криму, і в кінцевому рахунку призвели до експропріації цих інвестицій".

Раніше НВ повідомляло, що 11 січня стало відомо, що Укрнафта звернулася в міжнародний арбітражний суд у Гаазі з позовом проти РФ про захист своїх інвестицій.

Також з позовами до РФ в арбітраж звернулися компанії Кіровоград-Нафта, Крим-Петрол, Пирсан, Трейд-Траст, Елефтерія, ВКФ Сатек, Рустел, Рубенор, Stemv Group, Novel-Estate, Stabil.

Всі вони посилаються на регламент UNCITRAL (United Nations Commission on International Trade Law, Комісія ООН з права міжнародної торгівлі) й угоду між урядами РФ і України від 27 листопада 1998 року про захист інвестицій.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися