У Франції посилили операції з криптовалютами

22 лютого 2018, 19:14

Французький регулятор Autorite des Marches Financiers (AMF) порахував, що фінансові продукти, в основі яких лежить криптовалюта, повинні регулюватися як деривативи.

Про це пише газета Financial Times, передає Интерфакс.

Це означає, що онлайн-платформам буде потрібен дозвіл, щоб запропонувати інвесторам фінансові продукти, засновані на криптовалютах. Крім того, вони більш не зможуть рекламувати в онлайні такі контракти.

Відео дня

Тим часом, правова класифікація криптовалют сама по собі залишається неоднозначною, глобальні регулятори так і не дали чіткого визначення, чи слід їх вважати активом, подібно, наприклад, до валют, або ж сировинним товарам.

"AMF прийшов до висновку, що криптовалютні контракти з грошовими розрахунками повинні класифікуватися як деривативи незалежно від того, як класифікується юридично сама криптовалюта", - йдеться в повідомленні регулятора.

Рішення AMF може стати орієнтиром для інших регуляторів, які оцінюють ринок криптовалют.

Регулюючі органи в ЄС раніше попереджали про високі ризики, супутніх торгівлі контрактами на криптовалюта.

Раніше повідомлялося, що в Україні вирішили написати новий законопроект про майнинг та криптовалюти. Національний банк України виступає за якнайшвидше створення спільної робочої групи з регуляторами і учасниками ринку для розробки нового законопроекту, який би врегулював питання криптовалют в країні.

Показати ще новини
Радіо NV
X